Web sunware.cz používá cookies. Tuto funkcionalitu používá k základnímu nastavení našeho webu, sběru statistických informací (např. návštěvnost) a zjednodušení práce se sociálními sítěmi. Nastavení můžete kdykoliv změnit zde.
 
EN | CZ

Academiq

Program, sloužící ke správě vzdělávacích kurzů a směrnic pro zaměstnance. Koordinuje zaškolení nových zaměstnanců a podporuje kontinuální vzdělávání. Zajišťuje i nutná školení jako např. BOZP a PO a hlídá termíny pro pravidelné plnění potřebných kurzů.

Chcete se o Academiq dozvědět více?
kontaktujte nás

Kontinuální vzdělávání
zaměstnanců

Academiq usnadní začlenění nových zaměstnanců a jejich průběžné vyškolení prostřednictvím vzdělávacích plánů. Ty zajistí pozvolné zpřístupňování nových kurzů buď po úspěšném dokončení předchozích oblastí, nebo v ručně naplánovaných termínech. I noví zaměstnanci tak budou mít přístup k aktuálním informacím a zároveň nebudou zahlceni náročným nástupním školením.

Vzdělávací plány lze průběžně doplňovat a upravovat dle zpětné vazby zaměstnanců, např. pokud by jednotlivé kurzy šly moc rychle po sobě.

Vzdělávací plány mohou být použity také pro vyškolení zaměstnanců na novou specializaci či pracovní pozici. Academiq umí také automaticky plánovat kurzy na pobočkách s horšími výsledky kontroly kvality.

Snadná správa kurzů

Academiq umožňuje snadnou správu studijních kurzů. V přehledném editoru lekcí lze využít připravené šablony obrazovek nebo si jednoduše vytvořit vlastní. Kurzy lze obohatit i grafikou či videem pro lepší názornost.

Kurzy lze doplnit o testy, které prověří, zda si studenti probrané téma osvojili.

Pro obecná témata je možné využít nabídky komerčních školících center a integrovat jejich kurzy do systému.

Vnitropodnikové směrnice

Formou kurzů lze zaměstnancům prezentovat i vnitropodnikové směrnice. Dokončení kurzu může sloužit jako potvrzení o tom, že se jednotliví zaměstnanci se směrnicemi obeznámili, přičemž úspěšné dokončení kurzu lze podmínit složením závěrečného testu.

U kurzů je též možné vyžadovat jejich pravidelné opakování, a zajistit tak, že si zaměstnanci znalosti pravidelně obnoví.

Zajištění zákonných povinností

Academiq lze využít také pro zprostředkování školení řidičů, BOZP a PO.

Systém přiřazuje školení individuálně. Tím pádem odpadá nutnost organizace školení pro celé skupiny nebo čekání na dostupné termíny externích školitelů.

Academiq může také automaticky vyžadovat opakování školení po uplynutí daného období. Díky tomu lze platnost školení prodloužit bez zbytečných výpadků.

Integrace s docházkami Chronos

Po propojení s docházkovým systémem Chronos mají vedoucí vždy k dispozici přehled plnění školení a kurzů svých podřízených. Systém umí při schvalování docházek a odměn upozornit na promeškané termíny školení nebo poskytnout seznam zaměstnanců, kteří se s novými směrnicemi ještě neseznámili. Kurzy lze také naplánovat na základě výstupu hodnocení zaměstnanců – v systému Chronos či kdekoliv jinde.

 

Sunware s.r.o.

Ke studánce 10
155 00 Praha 5
Česká republika
IČ: 26741989
EORI: CZ26741989
Datová schránka: 5g65fd5

info@sunware.cz
+420 224 231 294