Web sunware.cz používá cookies. Tuto funkcionalitu používá k základnímu nastavení našeho webu, sběru statistických informací (např. návštěvnost) a zjednodušení práce se sociálními sítěmi. Nastavení můžete kdykoliv změnit zde.
 
EN | CZ

DrMax

Zajímavé projekty

S více než 460 pobočkami, které představují cca 15 % všech tuzemských veřejných lékáren, jsou lékárny Dr. Max největší lékárenskou sítí v ČR.

Dlouhodobá spolupráce

Pro Dr. Max jsme za 20 let spolupráce vytvořili nástroje pro řízení množstevních objednávek léků na jednotlivé pobočky, akvizice lékáren, řízení požadavků na zavádění nového sortimentu, systém rozpočtování a kontrolingu personálních nákladů na jednotlivých pobočkách, výkazy služebních cest soukromých i firemních vozidel, školení i auditování interních směrnic, plánování a realizaci interních seminářů, řízení vzdělávání pro povýšení na vedoucí pozice, callcentrum pro obsazování pozic na pobočkách, hodnocení a odměňování zaměstnanců, soutěže poboček, exporty lékárenského a zdravotnického personálu pro UZIS, zajištění pobočkových nebo osobních dotazníků či řízení servisu veškerého IT vybavení na pobočkách i centrále.

Plánování směn v Chronosu

Se systémem Chronos v Dr. Max již pracovalo 16 000 zaměstnanců, kteří v souhrnu vykázali přes 75 000 000 hodin evidované docházky. Chronos plánuje obsazenost poboček, zajišťuje výpůjčky zaměstnanců i správu létajících lékárníků, kteří vykrývají neobsazené směny v rámci svých regionů.

DeMoSthenes

V DMS DeMoSthenes je zpracováno přes 110 000 dokumentů; díky integraci s Chronosem má každý zaměstnanec k dispozici všechny dokumenty, které v rámci svojí pozice na pobočce i ve společnosti pro svou práci a interakci s úřady potřebuje, a to i ve chvíli, kdy zaskakuje na cizí pobočce.

Vzdělávání zaměstnanců

Vzdělávací portál Academiq obsahuje přes 500 kurzů. Díky integraci s Chronosem automaticky zpřístupňuje zaměstnancům všechna školení, která jsou pro ně v rámci jejich pozice a již nabytých znalostí v danou chvíli relevantní. Portál je využíván i pro školení externích zaměstnanců a odborné veřejnosti.

Integrace

Mzdové účetnictví PERM, OKbase, export lékárenského a zdravotnického personálu pro UZIS, exporty zaměstnanců do pokladních systémů FARMIS, Datawarehouse, Intranet

 

Sunware s.r.o.

Ke studánce 10
155 00 Praha 5
Česká republika
IČ: 26741989
EORI: CZ26741989
Datová schránka: 5g65fd5

info@sunware.cz
+420 224 231 294