Web sunware.cz používá cookies. Tuto funkcionalitu používá k základnímu nastavení našeho webu, sběru statistických informací (např. návštěvnost) a zjednodušení práce se sociálními sítěmi. Nastavení můžete kdykoliv změnit zde.
 
EN | CZ

JPP Trans

Zajímavé projekty

JPP trans s.r.o. je ryze českou společností působící v odvětví přepravy a likvidace odpadů. Provozuje sběrný dvůr, disponuje nákladní autodopravou s flotilou nákladních vozidel různých rozměrů a tonáží. Mezi obory činnosti patří také zemní a demoliční práce i prodej a dodávka stavebních materiálů.

Informační systém Teamplay

JPP Trans používá informační system Teamplay pro řízení cenotvorby, průběžnou kontrolu limitů plnění rámcových objednávek velkých smluvních partnerů i pro samotnou realizaci jednotlivých výkonů.

Dispečink v Teamplayi zaznamenává jednotlivé požadavky zákazníků, rozděluje jízdy mezi aktivní řidiče, vytváří průvodky pro převážené odpady, dodací listy pro prodávané stavební materiály, a zajišťuje tak jejich plnění dle plánu. Součástí systému je i dokumentace příchozích odpadů, organizace jejich převozu na další zpracování, přehled činnosti jednotlivých řidičů i aktuálního umístění jednotlivých kontejnerů u zákazníků.

Posledním krokem pak je příprava podkladů k fakturaci a tvorba výkazů o nakládání s odpady, které probíhají průběžně a zcela automaticky. Manuální zásahy jsou potřeba pouze ve výjimečných případech, a takto vzniklé změny jsou pro zpětnou kontrolu evidovány.

Systémové nadstavby

Systém je doplněn o jednotky pro sledováním polohy jednotlivých nákladních vozů, umí tak upozorňovat na problémy s průjezdností na průjezdných trasách, zajistí přesnou informaci o předpokládaném dojezdu vozů k zákazníkům.

Dalším rozšířením systému je automatické skenování přijíždějících vozů, které prostřednictvím kamer a napojení na digitální váhu automaticky dokumentuje váhu přiváženého materiálu a uchovává jeho fotografie.

Systém je v současné chvíli doplňován o mobilní aplikaci pro řidiče, která bude obsahovat všechny informace o zbývajících jízdách, kontakty na stavbyvedoucí, a zajistí automatické propojení fotodokoumentace skládání i odvozu kontejnerů, včetně fotografií převáženého odpadu i jeho uložení no vozidle.

 

Sunware s.r.o.

Ke studánce 10
155 00 Praha 5
Česká republika
IČ: 26741989
EORI: CZ26741989
Datová schránka: 5g65fd5

info@sunware.cz
+420 224 231 294