Web sunware.cz používá cookies. Tuto funkcionalitu používá k základnímu nastavení našeho webu, sběru statistických informací (např. návštěvnost) a zjednodušení práce se sociálními sítěmi. Nastavení můžete kdykoliv změnit zde.
 
EN | CZ

Velaa Private 
Island

Zajímavé projekty

VELAA Private Island je již od svého otevření pravidelně hodnocen jako nejlepší resort v Indickém oceánu; je vítězem prestižního ocenění „Leading Luxury Private Island Resort in the world“ a mnoha dalších.

Udržení takto vysoké laťky klade velké nároky na údržbu luxusních ubytovacích prostor, zařizovacích předmětů, drobných technických zařízení, bazénů, lodí, strojů, průmyslových odsolovaček a elektrogenerátorů.

Údržba celého resortu je plánována, realizována a monitorována prostřednictvím aplikace Teamplay helpdesk, která zajišťuje pravidelnou preventivní údržbu, koordinaci prací při komplexních projektech i nárazové řešení výjimečných situací s důrazem na maximální soukromí a pohodlí hostů.

Údržba resortu

Největším nepřítelem techniky na resortu jsou jeho klimatické podmínky. Každý rok se přes resort přeženou jarní a podzimní monzuny; vlhkost se stále drží na stabilních 80 % a teplota málokdy klesne pod 30 stupňů. Slaný vlhký vzduch a létající písek se dostanou i do těch nejmenších prostor; všechen stacionář, malá i velká technika tak musí být pravidelně čištěny a udržovány.

Systém při plánování práce zobrazuje informace o rezervacích jednotlivých vil, které importuje z rezervačního systému. Zohledňuje také stávající vytížení jednotlivých členů týmu a jejich plánované nepřítomnosti. Pomáhá tak naplánovat práce na dobu, kdy se jim mohou zaměstnanci plnohodnotně věnovat, ideálně v období, kdy nejsou objekty obsazeny hosty.

Kromě pravidelné údržby a nárazového servisu usnadňuje Teamplay helpdesk i plánování a realizaci prací na dlouhodobých projektech.

Mobilní aplikace

Součástí systému je mobilní aplikace, kterou lze přímo v terénu použít pro evidenci práce na jednotlivých úkolech, fotodokumentaci průběhu jejich plnění, zadání nových závad nebo přeplánování práce členů týmu.

Samozřejmostí je pak evidence veškerých realizovaných úkonů pro jejich následnou analýzu, ať už z pohledu výkonnosti jednotlivých pracovních týmů, přizpůsobení intervalů údržby reálnému opotřebení inventáře nebo vytipování potenciálních problémů technických zařízení dlouho předtím, než dojde k jejich havárii či nucené odstávce.

Reálné výsledky

Systém za 8 let působení posloužil k odstranění více než 105 000 závad a realizaci 54 000 instancí pravidelné údržby na téměř 30 000 kusech zařízení.

 

Sunware s.r.o.

Ke studánce 10
155 00 Praha 5
Česká republika
IČ: 26741989
EORI: CZ26741989
Datová schránka: 5g65fd5

info@sunware.cz
+420 224 231 294